Консольний столик vidaXL Lite дерево ялиця 131x355x75см коричневий
- В наявності
- Код: 76078844
17 805 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Консольний столик vidaXL Lite дерево ялиця 131x355x75см коричневий
17 805 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Класичний дерев'яний консольний столик стане прикрасою вашої кімнати. Може також використовуватися як боковий столик або лавка. Дуже стабільний і міцний боковий столик виготовлений з масиву ялинового дерева, яке випромінює старовинний шарм і надає меблям рустикальний характер. На міцному столі ви можете розмістити декоративні предмети, такі як вази, рамки з фотографіями або кімнатні рослини, а також напої та закуски. Консольний столик пропонує багато місця для зберігання різних предметів у впорядкованому вигляді. Унікальна система з ковзною рейкою полегшує відкривання та закривання дверцят, а до...
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина | 35cm мм |
| Кількість ящиків | 0 |
| Матеріал | Масив дерева |
| Монтаж | Меблі для самостійного збирання |
| Оздоблення | Матова |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Цвет мебели | Береза |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 17 805 ₴
