Піддон для душової кабіни Sanplast Structure Mineral 645-360-0430-01-010

- В наявності
- Код: 75139385
20 393 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. ??Піддон BP-M/STRUCTURE 90x90x1,5 мм
?
Квадратні, прямокутні душові піддони B-M/STRUCTURE глибиною 1,5 см – новинка в нашій пропозиції. Характерною особливістю душових піддонів є велика, структурована поверхня. Конструкція піддонів передбачає легку установку на підлозі або можливість вбудовування піддонів у підлогу, створюючи безбар’єрний вхід. Структура Мінеральні душові піддони з мінерального лиття характеризуються чудовими функціональними властивостями та естетичними цінностями. Поверхні душових піддонів пористі, що забезпечує додаткову безпеку використання. Матеріал, з якого виготовлені душові піддони, стійкий до різних видів плям, зміни кольору та стирання. Унікальна серія Structure Mineral забезпечує можливість налаштування розмірів під індивідуальні потреби клієнта. З серією Structure Mineral адаптація до нестандартних ванних кімнат надзвичайно проста, розрізавши душовий піддон замовником або замовивши опцію розрізу в Sanplast.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 90 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Structure Mineral |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 20 393 ₴

