Стінки для душових кабін Rea Solar Rea-k6310

- В наявності
- Код: 74452108
16 912 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. REA SOLAR 80X100 REAK6310Кутова душова кабіна Rea Solar Black 80x100 см. Rea є одним із найвідоміших польських виробників, що спеціалізується на постачанні сантехніки. Вироби відрізняються міцністю, міцністю та інтригуючим дизайном. Вони також мають багато додаткових рішень, які полегшують щоденне використання. Завдяки цьому вони гарантують комфорт і безпеку під час проведення заходів по догляду, а також відповідають індивідуальним потребам клієнтів. Кабіна Solar Black — це позачасова та сучасна душова кабіна, виготовлена з матеріалів найвищої якості та оброблена чорним ламінатом. Чорне матове покриття стійке до бруду та плям і легко чиститься.Властивості: розмір: 800x1000x1950 мм товщина скла: 6 мм колір скла: прозоре скло тип: загартоване безпечне скло тип: кутовий отвір: розсувні двері покриття: EASY-CLEAN хромована обробка чорний алюмінієвий профіль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 100 cm |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Solar Black |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
- Ціна: 16 912 ₴


