Стінки для душових кабін New Trendy New Renoma D-0204A/D-0112B

- В наявності
- Код: 74008459
51 229 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. НОВА душова кабіна RENOMA BLACK
Душова кабіна з одними дверцятами, що відкидаються назовні. Популярна форма в поєднанні з елегантною чорною фурнітурою підійде до будь-якого інтер'єру.
Переваги душової кабіни NEW RENOMA BLACK:
Елегантні ручки
Високі естетичні деталі, в тому числі чорні ручки, ідеально поєднуються зі стилем салону.
Естетичність обробкиЧорні петлі, крім своєї очевидної функціональної функції, є елегантним доповненням, яке ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.
Петля знаходиться врівень зі склом
Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 90 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | New Renoma Black |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
- Ціна: 51 229 ₴







