Раковина Kernau Kss G 455 1B1D Linen

- В наявності
- Код: 73721313
7 204 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. KSS G 455 1B1D БІЛИЗНА
ПЕРЕВАГИ ЛЕГКА В ОБСЛУГОВУВАННІ
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО МЕХАНІЧНИХ ПОШКОДЖЕНЬ
Класична сталева мийка з однією чашею і зливом. Це, безумовно, буде ідеальним рішенням для нашої кухні. Він має дренаж 3 і ½" і камеру глибиною 19 см. Делікатна структура, схожа на льон, забезпечує більшу стійкість до подряпин. Нержавіюча сталь, з якої він виготовлений, є найвищої якості. Він має антикорозійні властивості, що означає це безпечний для нашого здоров'я Це індиферентні запахи, кольорові рідини і завдяки цим перевагам це надзвичайно зручний матеріал Мийка є одним з найважливіших елементів будь-якого кухонного обладнання. Завдяки своїм незаперечним перевагам мийка варта уваги.СТАЛЬ AISI 304 18/10
НЕЙТРАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ
ВЕЛИКА ГЛИБИНА КАМЕР
БІЛИЗНА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Повзунок | 58 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Ширина камери | 34 cm |
- Ціна: 7 204 ₴

