Раковина Quadron Clint, 210 см, золотий (Hb7104Pvdbsg1)

- В наявності
- Код: 73720115
8 517 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Преміум-версіяВідмінною рисою раковин Quadron є глибокі чаші. Простора камера означає, перш за все, великий комфорт використання.Миття великих каструль або підносів не викликає проблем завдяки збільшенню об’єму раковини на кілька літрів.Мийка оснащена зливним отвором SteelQ з нержавіючої сталі за технологією PVD, колір якого збігається з кольором раковини, що надає виробу елегантний вигляд.Зовнішній вигляд і довговічністьВироби, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі SteelQ, очищеної за технологією PVD, забезпечують сучасний вигляд і довговічність.Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до хімічних речовин і багатьох типів відкладень (наприклад, від кави чи чаю).Нержавіюча сталь SteelQ – надзвичайний матеріалНержавіюча сталь SteelQ характеризується унікальними властивостями. Нержавіюча сталь SteelQ — це матеріал, поверхня якого ідеально глад
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 18 cm см |
| Повзунок | 49 cm |
| Коротка сторона | 49 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
- Ціна: 8 517 ₴



