Кухонна мийка Alveus Praktik 130 (1122594)

- В наявності
- Код: 73713120
16 298 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Мийка Alveus Steel Praktik 130 сатин 1122594Сталева мийка Praktik має вишуканий дизайн, гарні лінії та відтінок сучасності. Мийка виготовлена з нержавіючої сталі з сатиновим покриттям. Мийка врізана в стільницю. З такою унікальною мийкою Ваша кухня придбає оригінальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 21 cm см |
| Повзунок | 98,5 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 16 298 ₴
