Кухонна мийка Alveus Praktik 120 (1122463)

- В наявності
- Код: 73713114
15 918 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Звичайне миття посуду спрощується завдяки сімейству... раковин Praktik.
Всі мийки мають широкі та глибокі чаші. Інша робота підтримується багатим набором аксесуарів. Ви завжди отримаєте 5 зірок від вашої кухонної практики з Практиком.
Матеріал: нержавіюча сталь CrNi 18/10
Оздоблення/колір: сатин
Мінімальна підконструкція: 600 мм
Розмір раковини: 790 х 500 мм
Розмір камери: 480 х 400 х 210 мм
Злив: 3 1/2"
Тип закриття зливу/заглушки: POP-UP автомат
Тип монтажу: врізний
Версія: реверсивна
Отвори під кран, заглушка POP-UP 2
Сифон і злив в комплекті. ТАК
Можливість підключення посудомийної/пральної машини ТАК
Кількість камер: 1
КОЛЬОРИ сатин
Можливе платне встановлення у Варшаві та околицях.ALVEUS
Зробіть свою кухню більш потужною та виразіть себе – для всіх, у будь-якому стилі, який тільки можна уявити
Спадщина Alveus, на яку сильно вплинула середземноморська культура, є основою для створення не тільки функціональних і високоякісних продуктів, але й красивих раковин, виготовлених з різних матеріалів у багатьох колірних варіантах. Надзвичайно широкий і різноманітний асортимент продуктів дає вам повну свободу додати вашій кухні власний стиль і зробити її справді вашою.Monarch — це унікальна серія виробів з нержавіючої сталі чудових кольорів, які дозволяють створити справді надзвичайну кухню.
СТАЛЬ
Скандинавська точність для повсякденних потреб - неперевершена увага до деталей
Stala пишається тим, що створює продукти, які розроблені та виготовлені з особливою ретельністю та увагою до деталей. Основна філософія Stal полягає у створенні красивих, високофункціональних і довговічних виробів. Найкращим прикладом цього є відзначена нагородою нержавіюча сталь із візерунком StalaTex™. Перша у світі технологія оживляє нержавіючу сталь абсолютно по-новому
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 21 cm см |
| Повзунок | 79 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 15 918 ₴
