Раковина Genesis By Alveus Primal, сталевий (1124507)

- В наявності
- Код: 73665489
5 105 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Мийка з подвійною чашею Genesis By Alveus Primal 1124507Мийка зі сталі Alveus Primal з двома чашамиТехнічні характеристики мийки:- Мийка 2 чаші з нержавіючої сталі CrNi 18/10- необоротна модель- спосіб монтажу, застосований до боків шафи- мінімальна ширина шафи 80 см- зовнішні розміри: 800 х 500 мм- Розміри камери: 340 x 370 x 140 мм і 340 x 370 x 140 мм- раковина, обладнана ручною пробкою- мийка без заводських отворів під змішувач, ручка автоматичної пробки та інше- можливість виконання фрезерних та додаткових отворів (під кран, коркову ручку, дозатор, перемикач м'ясорубки та ін.)- раковина, оснащена захисною планкою для стін
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 37 cm см |
| Повзунок | 80 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Primal |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 1 1/2 cala |
| Ширина камери | 34 cm |
- Ціна: 5 105 ₴
