Раковина Genesis By Alveus Primal, сталевий (1124506)

- В наявності
- Код: 73665488
4 711 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Мийка з двома чашами Genesis By Alveus Primal1124506Мийка зі сталі Alveus Primal з двома чашамиУ комплекті з раковиною:Технічні характеристики мийки:Матеріал: нержавіюча сталь CrNi 18/10Розміри раковини: Ш 800 х Г 500 ммРозміри камери: 340 x 370 ммГлибина камери: 150 ммШирина шафи: мінімум 80 смСпосіб встановлення: Застосовується до шафиКількість відділень: 2Розташування палати: ЦентрCap: ManualЗливний комплект: стандартний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 150 mm см |
| Повзунок | 80 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Primal |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Ширина камери | 34 cm |
- Ціна: 4 711 ₴

