Раковина Genesis By Alveus Ciklo, сталевий (1123986)

- В наявності
- Код: 73665452
4 803 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Сталева раковина з однією чашею, що вбудовується в стільницю, зі зливним краномМийка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Завдяки спеціальній фазі виробництва він міцний і легко миється. Характеризується високою стійкістю до корозії, подряпин і високих температур.У набір входить:Технічні даніІнструкція з використання раковин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Повзунок | 74 cm |
| Колір | Srebrne |
| Коротка сторона | 44 см |
| Мoдель | Ciklo |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Owalny |
| Ширина камери | 16 cm |
- Ціна: 4 803 ₴
