Екран для ванни Radaway Vesta Dwj+S 160x70см 2091160101+20407001

- В наявності
- Код: 73646546
31 612 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Radaway Vesta DWJ+S 160X70 2091160101+20407001. Модель. Vesta DWJ+S. це відмінне рішення для людей, які прагнуть поєднати. функціональність. з. естетикою. у своїй ванній кімнаті. Завдяки йому можна простим способом відокремити простір для купання від решти інтер'єру, що значно підвищує комфорт використання ванни. Ця модель не тільки захищає від розбризкування, але й дозволяє розслабитися у ванні без побоювань про небажані наслідки. Запрошуємо ознайомитися з ключовими характеристиками, які роблять. Vesta DWJ+S. ідеальним вибором. Характеристики та матеріали. Ця модель вирізняється високою якістю...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір скла | Прозорий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 см |
| Заповнення | Стекло |
| Кріпити | Праве |
| Кількість частин | 2 |
| Матеріал | Стекло |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 31 612 ₴




