Душова кабіна без піддону Sanswiss Solino 90x100 SOL109005007+SOLT110005007

- В наявності
- Код: 73620408
39 394 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Sanswiss Solino 90X100 Sol109005007+Solt110005007. Душові кабіни стали невід'ємним елементом сучасних ванних кімнат, поєднуючи функціональність з естетикою. Модель. Sanswiss Solino 90x100. це рішення, яке чудово вписується в ці стандарти, пропонуючи. стильний дизайн. та практичне застосування. Завдяки різноманітності доступних моделей, користувачі можуть легко підібрати продукт до своїх індивідуальних потреб та простору ванної кімнати. Висока якість виконання, легкість монтажу та комфорт використання роблять цей продукт привабливим вибором для кожного. Висока...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Глибина | 90 см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Sanswiss |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 39 394 ₴







