Гідромасажна кабіна Kerra Lisa 90 LISA90

- В наявності
- Код: 71223330
26 333 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. ДУШОВА КАБІНА З ГІДРОМАСАЖОМ LISA 90х90 СМТехнічні дані
Бренд: Hydrosan Ширина: 90 см Довжина: 90 см Висота: 220 см
Тип: кутова Двері: 2-дверні / розсувні
Товщина скла: 5 мм
Ролики: металеві / подвійні підшипники
Душовий піддон: акрил
Висота піддону: 15 см
Колір скла передніх стінок: прозореЗадні стінки: матове / загартоване склоПрофіль: алюмінійВ набір входить все, що на фотографіях, тобто душовий піддон, задні вікна, стінки, батарея тощо, весь комплект.Обладнання кабіниБезпечне загартоване скло товщиною 5 мм, 1 повний змішувач, 1 чорний тропічний душ із гумовими форсунками ANTI-CALC, 1 чорна душова лійка, 1 перемикач інтенсивності води, 1 регулятор гарячої/холодної води, 1 злив чорної води (сифон у комплекті) ), 1 комплект чорних прокладок, 2 дверні ручки, дверний отвір, 2 з’єднувальні шланги гарячої/холодної води 0,5 дюйма 1 чорний полиця з тримачами для рушниківЩо відрізняє наші кабіни від інших:
Міцне і безпечне загартоване скло товщиною 5 мм: Стійке до механічних пошкоджень і подряпин. Вони забезпечують більшу довговічність порівняно зі звичайними скляними панелями. Безпечний у використанні, оскільки загартоване скло при пошкодженні розпадається на дрібні безпечні шматочки
Алюмінієві рами: міцна конструкція, що забезпечує стабільність і довговічність кабіни. Стійкість до корозії та вологи, що дозволяє довше зберігати естетичний вигляд. Легко підтримувати в чистоті.
Посилений душовий піддон: стійкий до навантажень, що забезпечує безпеку використання. Тривала довговічність, виключаючи ризик тріщин або деформацій.
Естетичний зовнішній вигляд і комфортне використання: Кабіна виглядає сучасно і елегантно, підвищуючи привабливість ванної кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 120 cm |
| Додаткова інформація | Radio |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Lisa |
| Сауна | Bez sauny |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Тип дверей | Rozsuwane |
- Ціна: 26 333 ₴



