Підлогові колонки Polk Audio Signature S55E білий

- Немає в наявності
- Код: 70828292
9 999 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Конструкція перетворювачів у технології Dynamic Balance. Незалежно від того, чи оновлюєте ви комплект домашнього кінотеатру за допомогою просунутої конфігурації Atmos, чи просто хочете насолоджуватися улюбленою музикою, Dynamic Balance забезпечує багатий, чистий, повнодіапазонний звук незалежно від того, що ви слухаєте. Ця запатентована технологія аналізує всю електроакустичну та механічну систему динаміка, щоб отримати кращий вибір матеріалу та більш ефективну геометрію. Вказує та усуває проблеми, які зменшують продуктивність динаміків, перш ніж вони стануть частиною готового продукту...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polk Audio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 8 |
| Ефективність | 89 dB |
| Колір | Білий |
| Конструкція | 2-смугова |
| Мoдель | S55E |
| Марка | Polk Audio |
| Номінальна потужність RMS | 100 Вт |
| Частотний діапазон | 36-40000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴


