Душова кабіна без піддону Sea Horse Fresh Line 100 Bk259T10

- В наявності
- Код: 70596424
21 547 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Sea Horse Fresh Line 100 (Bk259T10). Душові кабіни - це не лише елемент обладнання ванної кімнати, а й місце для відпочинку та комфорту в повсякденному житті. Вибір відповідної кабіни може суттєво вплинути на якість використання душу, тому важливо звернути увагу на ряд суттєвих характеристик, які зроблять це досвід не лише приємним, але й функціональним. Добре спроектована душова кабіна, як модель Sea Horse Fresh Line 100, вирізняється сучасним дизайном, легкістю в підтримці чистоти та неймовірною естетикою, яка впишеться в будь-який інтер'єр...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см |
| Глибина | 100 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Fresh Line |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 21 547 ₴
