Душова кабіна без піддону Oltens Byske 90x90см квадратна 20002100

- В наявності
- Код: 69933682
39 093 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Oltens Byske Душова кабіна 90x90 Квадратна. Характеристики продукту. Бренд: Oltens. Серія: Byske. Артикул: 20002100. Тип: квадратна. Довший бік: 90 см. Коротший бік: 90 см. Висота: 195 см. Вхід: складні двері. Тип заповнення: прозоре скло. Захисне покриття: так. У комплекті: кабіна без піддону. Кріплення: праве, ліве, універсальне. Колір профілів: хром. Обробка профілів: глянець. Код EAN: 5903003001010. ОПИС ПРОДУКТУ. Квадратна душова кабіна. Oltens Byske. розмірами 90 x 90 см стане справжнім хітом вашої ванної кімнати. Надзвичайно приваблива, проста, а...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 см |
| Глибина | 90 см |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Byske |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 39 093 ₴








