Душова кабіна без піддону Polysan Zoom Line Black ліва 90x90x190 ZL2615BL

- В наявності
- Код: 69458745
50 483 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. {. Чотирьохсекційний екран, лівий. Розмір установки: 880 x 880 ± 10 мм. Вхід: 570 мм. Відкриття: вліво. Колір профілю: чорний матовий. Чотирикутний екран ZOOM LINE BLACK 90x90 см складається з трьох різних частин скла, а самі двері спроектовані для оптимальної ширини 57 см. Це забезпечує ідеальний вхід і зручне відкриття вліво або вправо, що не вимагає великої площі перед душем. Цей екран відкривається тільки. Популярним, дешевшим рішенням для цього типу екранів інших виробників є два вузькі прямі бокові скла і занадто великі двері ( VARIANTA 1 ) або 4-частинний екран з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polysan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Zoom Line Black |
| Марка | Polysan |
| Оздоблення скла/скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Двері двостулкові |
- Ціна: 50 483 ₴
