Кухонна мийка Quadron Morgan HB8304U1-G1

- В наявності
- Код: 68084931
13 385 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Мийка QUADRON MORGAN 110 GraniteQ білий металік із золотим сифоном, 1 чаша б/о HB8304U1-G1. Сучасний дизайн, адаптований до сучасних тенденцій, забезпечує високу твердість, довговічність і гігієнічність поверхні.Опис: - Мийка 1 чаша з граніту GraniteQ- необоротна модель- спосіб монтажу: врізний у стільницю- мінімальна ширина шафи від 60 см- зовнішні розміри: 570 х 500 мм- Розміри камери: 506 x 388 x 220 мм- мийка з ручним заглушкою (колір зливу GOLD)- заводські отвори (кран, ручка пробки): 1 х 35 мм- можливість виконання фрезерних та додаткових отворів (під змішувач, пробкову ручку, дозатор, перемикач м'ясорубки та інші)У комплект входить: - переливна та зливна арматура- сифон з можливістю підключення посудомийної/пральної машини- 1 ручна пробка з фільтром 3,5 дюйма- дренаж ЗОЛОТОГО кольору в нижній частині камери- всі необхідні елементи для встановлення раковини
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 22 cm см |
| Повзунок | 57 cm |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | HB8304U1G1 |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Ширина камери | 57 cm |
- Ціна: 13 385 ₴


