Ванна Riho Desire Corner права 184x84см BD05

- В наявності
- Код: 67807061
93 945 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Riho Desire Corner ванна асиметрична Код продукту: B087001220Версія: права - як на зображенняхКолір: чорний-білий, зовні чорна матова, а всередині білий глянець.Матеріал: акрилАсиметрична, кутоваПоверхня тепла на дотик з високою міцністю та стійкістю до зміни кольоруДовжина: 184 смШирина: 84 смВисота: 59,5 смГлибина:Об'єм: 230 LПерелив, оформлений елегантною плиткоюВ комплекті ніжки та сифони з пробкою клік-клакГарантія виробника. Поверхня ванни гладка та непориста, завдяки чому залишається гігієнічною та недорогою в обслуговуванні навіть після років використання. В...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 см |
| Довжина: | 184 см |
| Мoдель | Desire |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Акрил |
| Об'єм | 230 Л мл |
| Орієнтація ванни | Правая |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 84 см |
- Ціна: 93 945 ₴


