Піддон для душової кабіни Besco Nox Ultraslim (BMN12090CC)

- В наявності
- Код: 65903675
37 006 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Прямокутний душовий піддон Besco Ultraslim Nox 120 x 90 x 3 чорний + чорна кришка BMN120-90-CCДля багатьох любителів душу душовий піддон є майже таким же важливим елементом ванної кімнати, як і сама душова кабіна. Тільки правильно налаштований і підібраний набір з цих двох продуктів може гарантувати повний комфорт під час купання. Besco пропонує кілька моделей душових піддонів різних розмірів, створених за двома різними технологіями виробництва. Клієнт може вибрати душові піддони з санітарного акрилу або виготовлені за технологією Mineral DuraBe. Широкий асортимент душових піддонів Besco різноманітних форм, глибин і дизайнів, як класичних, так і ультрасучасних, гарантує, що кожен покупець знайде в нашій пропозиції модель для себе. Додатково кожен піддон Besco може бути оснащений спеціально розробленим антиковзаючим шаром Besco BeSafe, який забезпечить максимальну безпеку під час купання. Найвища якість душових піддонів Besco підтверджується 10-річною гарантією за принципом «від дверей до дверей».Форма цих душових піддонів дозволяє встановлювати їх на підлогу або вбудовувати в землю, створюючи вхід без порогів.Решітка для зливу входить у вартість душового піддонуДушовий піддон також доступний із покриттям Besco BeSafe за додаткову плату 240 злотихЦіна вказана за душовий піддон в кольорах: чорний з чорною сіткою, що закриває злив, чорний збіла маскувальна решітка та біла з чорною маскувальною решіткоюЗлив 90 ммМатеріал: мінерал DuraBe
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 120 cm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Nox Ultraslim |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 37 006 ₴





