Ванна Oltens 170x80 Inga 12004000

- В наявності
- Код: 65902123
72 949 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Oltens Inga ванна вільностійка 177x80 см овальна акрилова, колір білий глянець, артикул:12004000. ванна акрилова посилена ламінатом. розміри 177 x 80 см. висота ванни 60 см. злив розташований посередині. об'єм 360 літрів. вага нетто 40 кг. в комплекті з ніжками, переливом і пробкою типу клік-клак у кольорі хром. в пропозиції також є кришки пробки в кольорі золотому (09002800) та чорному (09002300). колір білий. Розміри з упаковкою 179 x 82 x 63 см. Вага з упаковкою 45,00 кг. Домашнє СПА у твоєму доступі. Мрієш про момент релаксації після важкого дня? Немає нічого кращого за...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46 см мм |
| Довжина: | 170 см |
| Мoдель | Inga |
| Марка | Oltens |
| Матеріал | Акрил |
| Об'єм | 360 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Тип | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 72 949 ₴




