Ванна Riho Still Square 170x75см BR02005

- В наявності
- Код: 65535483
27 440 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Riho Still Square 170x75Cm Br02005. Ванна. Riho Still Square 170x75 см. це поєднання. елегантності. і. функціональності., яке чудово вписується в сучасні інтер'єри ванних кімнат. Це не лише практичний елемент обладнання, але й ключовий акцент, який збагачує естетику інтер'єру. Завдяки продуманим розмірам і високоякісним матеріалам, ця ванна стає ідеальним місцем для щоденного відпочинку та релаксації. Розміри та об'єм. Ця модель вирізняється продуманими розмірами, що робить її підходящою для різних інтер'єрів. Довжина. становить. 170 см., ширина. 75 см. і. глибина...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Вага | 60 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47 см |
| Довжина: | 170 см |
| Мoдель | Still Square |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Акрил |
| Об'єм | 192 л мл |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | У центрі |
| Перелив | З переливом |
| Тип | Для вбудовування |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 см |
- Ціна: 27 440 ₴

