Тостер Smeg TSF01DGEU

- В наявності
- Код: 65157973
39 486 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Тостер на 2 скибочкиSMEG TSF01DGEUДИЗАЙНУнікальний дизайнТостери Smeg були розроблені з увагою до найменших деталей. Корпус з міцної пофарбованої сталі. Хромована стійка основа. Хромована ручка регулювання потужності нагрівача. Ергономічний важіль активації циклу. Широкі кишені, в які помістяться не тільки скибочки, а й розрізані навпіл рулети. Все це витримано в унікальному стилі 1950-х роківФУНКЦІЇБагатофункціональний і компактний пристрійНезважаючи на невеликі розміри, пристрої серії TSF01 оснащені всіма основними функціями. Шестиступеневе регулювання потужності нагрівача дозволить приготувати ідеально підрум'янений хліб. Завдяки додатковим програмам розморожування, підігріву та бублику, тостер Smeg можна використовувати як багатофункціональний тостер.ФУНКЦІЇЕлементи та особливостіСТАЛЕВИЙ КОРПУСКорпус із міцної пофарбованої сталі. Пристрій доступний у широкій колірній гамі.ОСНОВА CHROMEСтійка основа з нековзкими ніжками.ХРОМОВАНА РУЧКАРучка регулювання потужності нагрівача. Виберіть із шести рівнів підрум’янювання хліба.СТАЛЕВИЙ ВАЖЕЛЬ АКТИВАЦІЇЕргономічний і міцний важіль з нержавіючої сталі.ШИРОКІ КАМЕРИУ містких відділеннях можна помістити не тільки скибочки, а й розрізані навпіл булочки.ВИНАГОРОДИМіжнародні нагородиВисокоякісні продукти Smeg оцінені в усьому світі. Наші тостери отримали кілька престижних міжнародних нагород.АКСЕСУАРИВиберіть додаткові аксесуариРозширте функціональність свого тостера Smeg за допомогою практичних аксесуарів. У пропозицію входять рамки для підсмажування бутербродів і решітка для підігріву хліба.Аксесуари_x000D_ Рамки для смаження сендвічів SMEG TSSR01_x000D_ від
105,00_x000D_ злотий_x000D_ SMEG Решітка для розігріву хліба TSBW01_x000D_ починаючи з 76,98_x000D_ злотих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Tacka na okruchy |
| Ваги | 2,4 kg |
| Волість | 950W |
| Довжина кабелю | 1 m |
| Кількість рівнів підсмажування | 6 |
| Місткість | 2 kromki |
- Ціна: 39 486 ₴





