Стінки для душових кабін New Trendy Walk-In New Modus EXK-1299

- В наявності
- Код: 62249441
56 340 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Нова модна душова кабіна Modus Black EXK-1299 висотою 200 см - специфікаціяБільшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом!!! З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати спокійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 150 cm |
| Коротка сторона | 100 cm см |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 56 340 ₴



