Стінки для душових кабін New Trendy Walk-In New Modus EXK-1288

- В наявності
- Код: 62249439
53 855 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Нова модна душова кабіна Modus Black EXK-1288 висотою 200 см - специфікаціяБільшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом!!! Завдяки послугам «від дверей до дверей» New Trendy ви будете міцно спати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 140 cm |
| Коротка сторона | 140 cm см |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип входу | Walk-in |
- Ціна: 53 855 ₴



