Стіни для душових кабін New Trendy Walk-In New Modus EXK-0064/EXK-0089

- В наявності
- Код: 62249365
46 638 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Нові тренди New Modus Black Walk In душова стінка 80x50 см EXK-0064+EXK-0089Створюйте класичну елегантність завдяки темним кольорам і оригінальним матовим деталям. NEW MODUS BLACK відкриває новий вимір розкоші, сучасний і унікальний.< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Довгий бік | 80 см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
- Ціна: 46 638 ₴
