Стінки для душових кабін New Trendy New Komfort K-0472

- В наявності
- Код: 62249305
38 341 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. НОВА п'ятикутна душова кабіна KOMFORT пропонує унікальний стиль із використанням найкращих матеріалів, створюючи ідеальний простір для щоденного купання.New Trendy 90X90 New Komfort Black K-0472Кабіна виконана в чорному кольорі, що додасть індустріальної естетики вашій ванній кімнаті. Розміри 90 × 90 см дозволять вам вільно рухатися під час купання. Можна легко повертати і згинати. Кабіна має розпашні двері зі зручними ручками. Це найбільш класичний спосіб входу в салон і надзвичайно простий у використанні. Кабіну НОВИЙ КОМФОРТ легко чистити, тому це не займе багато часу.Колір профілю: чорнийСкло: прозоре товщиною 6 ммРозміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | New Komfort Black |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
- Ціна: 38 341 ₴









