Душова кабіна без піддону Radaway 120x100 Arta Kds II 3865210301R+3861060301+3861120301

- В наявності
- Код: 62249079
78 618 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Натисніть і перевірте нашу компанію: Arta KDS II. Кабіни серії Arta були створені з урахуванням найновіших тенденцій у проектуванні ванних кімнат. Усі моделі виконані з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх використання супроводжував вас кожного дня. Переваги кабіни Arta KDS II: Розпашні двері (відчиняються всередину і назовні) - виконані з 8 мм загартованого скла. Петля, врівень зі склом, що полегшує очищення. Можливість монтажу затискачів у двох варіантах: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни до approx. 10 мм) або без використання профілю (в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Прямокутні |
| Тип входу | Складані двері |
| Товщина скла | 8 мм мм |
- Ціна: 78 618 ₴
