Тостер PHILIPS Daily Collection HD2590/00

- В наявності
- Код: 61585869
3 518 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Щоденна колекція PHILIPSТостер HD2590/00Хрусткі, золотисті тости кожного дняТостер з довгим отвором і 8 налаштуваннями забезпечує рівномірне підсмажування всіх видів хліба, незалежно від смакових уподобань. На вбудованій решітці можна розігріти будь-який вид хліба - від булочок до круасанів.Довгий отвір для різних видів хліба8 рівнів підсмажування задовольнять потреби всіх користувачівРежим розморожуванняРежим розморожування дозволяє легко підсмажити заморожений хліб одним натисканням кнопки.Вбудована решітка для розігріву, зокрема, тіста та круасанівВажіль для підйому хліба дозволяє безпечно виймати менші скибочкиЗнімний піддон для крихт для легкого очищенняЛегке очищення та більший порядок завдяки знімному лотку для крихт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Волість | 1030W |
| Довжина кабелю | 0,8 m |
| Кількість рівнів підсмажування | 8 |
| Мoдель | HD259000 |
| Місткість | 2 kromki |
| Розподіл | Philips Kitchen |
- Ціна: 3 518 ₴







