Стінки для душових кабін Radaway Modo New I WalkIn 388124-54-01

- В наявності
- Код: 61206524
24 675 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна Modo New Black I Walk-In 120x200 RADAWAYХарактеристики кабіниКабіни Modo New Black Walk-In доступні з прозорим склом у стандартній комплектаціїТехнічне кресленняДеталі технічного кресленняСпособи складання кабіниНезвичайні варіантиДодаткові варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 120 cm |
| Коротка сторона | 120 cm см |
| Мoдель | Modo New Black I |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
- Ціна: 24 675 ₴







