Піддон для душової кабіни Ideal Standard Ultra Flat S K8214Ft

- В наявності
- Код: 60736717
18 543 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Душовий піддон Ideal Standard Ultra Flat S Square 80 x 80 cm, бежевий пісок K8214FT структура, клас протиковзкості C. Встановлення на підлозі, в підлозі або вище підлога (комплектується ніжками для душового піддону) Висота зливу Ø90 мм, доповнюється сифоном KV169BJ Рекомендовані додаткові компоненти для ніжок для душового піддону 1000 мм більші - потрібні 2 шт. K936467)/ (K936467)Сифон для душового піддону - без кришки, Ø90 мм (K936367)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Standard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Мoдель | Ultra Flat |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 18 543 ₴
