Тостер Sencor STS 6056GD

- В наявності
- Код: 60717571
3 661 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Тостер Sencor із простим керуванням, електронним таймером і трьома функціями: підсмажування/розморожування/ручне керування має все необхідне для приготування ідеального сніданку.ФУНКЦІЇ ПРИСТРОЮ2 слоти дозволяють підсмажити дві скибочки (довжина 135 мм)Приготуйте свій тост так, як вам подобається. Тостер пропонує до дев’яти рівнів підсмажування хліба. Автоматичне центрування забезпечує рівномірне підсмажування з обох сторін, навіть якщо ви готуєте товсту скибочку в одній камері, а тонку — в іншій.Тостер має три основні функції: розморожування, підсмажування хліба та миттєва зупинка роботи до закінчення встановленого часу.Крім традиційного підсмажування, ви можете скористатися другою функцією приладу, а саме розморожуванням. Ви можете бути впевнені, що після використання тостера Sencor хліб буде
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Інший |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,3 kg |
| Волість | 1000W |
| Довжина кабелю | 1 m |
| Мoдель | STS 6056GD |
| Місткість | 2 kromki |
- Ціна: 3 661 ₴









