Контактний паяльник MILWAUKEE M12 SI-201C (4933459761)

- В наявності
- Код: 60697135
13 916 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. M12 SI-201C | M12™ SubcompactпаяльникШвидке нагрівання, готовність до використання через 20-30 секунд Блокування головки в 3 положеннях для роботи в різних напрямках: 0°, 45°, 90° Заміна наконечника без інструментів Двоколірний світлодіодний індикатор: блимає зеленим під час пайки праска нагрівається ; горить зеленим, коли готовий до роботи; світиться червоним, коли інструмент вимкнено, але жало все ще гаряче - коли воно охолоне, червоне світло вимикається. Система контролю температури використовується для підтримки постійного тепла протягом усього процесу паяння. Яскравий світлодіод для кращої видимості під час паяння. Гнучка система акумуляторів працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M12™ p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,5 kg |
| Волість | 90 W |
| Мoдель | M12 SI-201C |
| Напруга | 12 V |
| Температура печері | 400 °C |
- Ціна: 13 916 ₴







