Душовий піддон Polimat Pako 90X90X5X16 00110

- В наявності
- Код: 55280561
8 070 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Полімат Pako Піддон напівкруглий 90x90x16 см Білий 00110Почувайтеся комфортно у ванній кімнаті завдяки напівкруглому душовому піддону Polimat Pako розміром 90x90x16 см білого кольору.Обираючи душовий піддон Polimat Pako, ви інвестуєте у високу якість і комфорт використання, що зробить вашу повсякденну рутину більш приємною та розкішною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 90 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Pako |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 8 070 ₴


