Піддон для душової кабіни Polimat Mars 00435

- В наявності
- Код: 55280551
14 435 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Polimat Mars 140X70X6.5X16 Compact 00435Матеріал і довговічністьРозміри та формаКолір і візерунокТип зливу водиПротиковзкийВстановлення та аксесуариДодаткові функціїФункції продукту?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 140 cm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Мoдель | Mars |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 14 435 ₴


