Конструктор Playmobil 6919 Міське Діяльність Поліцейський відділок з в'язницею

- В наявності
- Код: 49511718
10 970 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів. Поліцейська дільниця Playmobil City Action із в'язницею 6919Playmobil – це бренд іграшок, призначений для дітей віком до 12 років. Іграшки Playmobil розроблені в масштабі 1:24, а фігурки розміром 7,5 см вже стали культовими. Набори Playmobil включають фігурки та широкий асортимент аксесуарів, а також багато видів тварин, які є важливою частиною лінійки Playmobil. Playmobil пропонує набори з різною тематикою, орієнтовані на хлопчиків і дівчаток, і окремі набори можна комбінувати один з одним.Playmobil 6919 City Action Police Station із в'язницеюCity Action — серіал про метушню міських джунглів. Поліцейські погоні, літаки, що летять по небу, транспортні кораблі, пожежна команда, ремонт і дорожні роботи. Playmobil City Action також включає: - багато рухомих елементів, - світлові та звукові модулі - і транспортні засоби з дистанційним керуванням.- будівля поліції з виділеною зоною управління та в'язницею- кімната для допиту, фотографій і створення файлу зі столом, стільцем, блокнотом, фотоапаратом, картою та фотофоном- вежа з місцем для управління - зі столами, стільцем, комп'ютерами, телефонами- вертолітний майданчик- приміщення зі складом зброї та бронешафою- 2 тюремні камери з ліжком, туалетом, умивальником, столом, стільцем- стіна камери з функцією знесення - для втечі в'язнів- відкриття в'їзних воріт– пристрій для збору відбитків пальців- Фігурка поліцейської Playmobil- фігура охоронця- фігура злочинця на скейтборді- манекен з тюремним одягом- засоби особистої гігієни
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Playmobіl |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,52 kg |
| Висота паковання | 45 cm |
| Вік | 4 lata+ |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина паковання | 12,5 cm |
| Код виробника | 6919 |
| Кількість елементів | 51 |
| Кількість фігур | 3 |
| Популярний серіал | Playmobil City Action |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71, LGA |
| Характер | Немає |
| Цеглини, сумісні з іншими наборами. | Да |
| Цікаві | Policja |
| Ширина паковання | 35 cm |
- Ціна: 10 970 ₴








