Піддон для душової кабіни Duravit D-Code 720163000

- В наявності
- Код: 47125668
16 429 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. •- колір: білий - розміри 1600 x 700 мм - висота: 8,5 см - глибина: 6 см - діаметр зливу: діаметр 90 мм - вага: 20,5 кг - матеріал: санітарний акрил• Прямокутний душовий піддон білого кольору від бренду Duravit із серії D-Cpde. Розміри виробу 160 х 70 х 8,5 см, глибина 6 см. Матеріал душового піддону – гігієнічний акрил.• Міцне виконання виробу гарантує його тривале та безвідмовне використання.• Також радимо ознайомитись з усім асортиментом продукції торгової марки Duravit та асортиментом товари інших виробників також доступні в нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 160 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 16 429 ₴


