Піддон для душової кабіни Sanplast B/CL Classic 615-010-0030-01-000

- В наявності
- Код: 43961773
11 312 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Піддон Sanplast Classic квадратний 80 см x 80 см (615010003001000)Основна інформаціяПіддон квадратний B/CL 80 x 80 см білий (615-010-0030-01-000)Опис:Розміри (див. фото):Ідентифікатор: 3216234
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 80 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 11 312 ₴



