Піддон для душової кабіни Sanplast Classic B/CL 615-010-0330-01-000

- В наявності
- Код: 43961767
13 517 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Квадратні або прямокутні душові піддони серії Classic — це класична пропозиція для кожної ванної кімнати. Характерною особливістю серії Classic є рифлене дно та використання санітарного акрилу. Душові піддони комплектуються каркасом. Їх глибина становить 15 см. Для них є спеціальні кабіни, які варто розглядати як доповнення до піддону, оскільки вони забезпечать постійний доступ до простору під піддоном. Душовий піддон – найкраще доповнення до кабіни. Разом вони створюють ідеальне місце для душу. Основні розміри: 900 x 750 мм. Виготовлений із санітарного акрилу. Без сидіння. Без сифона. З каркасом. Глибина: 150 мм. Гумове дно. Колір: білий EW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 90 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 75 cm см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 13 517 ₴



