Піддон для душової кабіни Polimat Goliat 00182

- В наявності
- Код: 38231456
12 939 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Модель: 00182 GOLIATРозміри: 1200 x 800 x 140 мм Основа: ніжки/каркас Колір: білийПредставляємо сучасний душовий піддон розміром 120x80x14 см. Прямокутний душовий піддон із вбудованим корпусом — ідеальне рішення для вашої ванної кімнати. Виготовлений із міцного гігієнічного акрилу, він забезпечує не тільки довговічність, але й легк
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polimat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повзунок | 120 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Матеріал | Akryl |
- Ціна: 12 939 ₴




