Піддон для душової кабіни Duravit Stonetto (72014638000000)

- В наявності
- Код: 37628222
52 543 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. •- колір: білий- розміри: 90 x 90 см- висота: 5 см- діаметр зливу: 90 мм- матеріал: DuraSolid Q- вага: 25 кг• Прямокутний душовий піддон білого кольору від бренду Duravit із серії Stonetto. Розміри виробу 90х90х5 см. Душовий піддон виготовлений з Duroplast Q - литого мінерального матеріалу з матовою поверхнею, що нагадує натуральний камінь.• Надійна обробка виробу гарантує його тривалу та безвідмовну експлуатацію.• Також радимо ознайомитись з усім асортимент продукції торгової марки Duravit, а також асортимент продукції інших виробників також доступний у нашій пропозиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 90 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 52 543 ₴

