Піддон для душової кабіни Duravit Stonetto (72014738000000)

- В наявності
- Код: 37628207
52 977 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. ПІДДОН 100X80 СМ ПРЯМОКУТНИЙ БІЛИЙ DURAVIT SONETTOФункції продуктуОПИС ПРОДУКТУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 100 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 80 см |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 52 977 ₴
