Піддон для душової кабіни Duravit Stonetto (72014938000000)

- В наявності
- Код: 37628195
57 779 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. - Форма: прямокутна- Колір: білий- Діаметр зливу: 90 мм- Довша сторона: 120 см- Матеріал: конгломерат- Коротша сторона: 90 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Повзунок | 120 cm |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Мoдель | Stonetto |
| Матеріал | Konglomerat |
- Ціна: 57 779 ₴




