Конструктор Fat Brain Toys Squigz Силіконові Кубики Присоски 24 ел. (FA088-1)

- В наявності
- Код: 37117914
3 202 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Креативні блоки на присосках Squigz - стартовий набірСтартовий комплект:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fat Brain Toys |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Висота паковання | 31 cm |
| Вік | 12 m+ |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина паковання | 150 mm |
| Двигун із приводом | Немає |
| Код виробника | FA0881 |
| Кількість елементів | 24 |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Характер | Немає |
| Цеглини, сумісні з іншими наборами. | Да |
| Ширина паковання | 110 mm |
- Ціна: 3 202 ₴



