Підлогова колонка Martin Logan ElectroMotion ESL

- В наявності
- Код: 25780502
83 459 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Сучасна технологія підставок MicroPerf пропонує новітнім електростатичним перетворювачам MartinLogan майже вдвічі більшу відкриту поверхню мембран у порівнянні з традиційними електростатичними панелями тих самих розмірів. Це значне збільшення випромінювальної поверхні призводить до більшої ефективності та ще легшої, нескінченно динамічної презентації. Але в цьому всьому приховано значно більше, ніж просто додавання більшої кількості отворів у підставках. Розпірки ClearSpar™ зміцнюють всю конструкцію на всій ширині. Дозволяють на точну і постійну...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Martin Logan |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ohm |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Ефективність | 91 dB |
| Марка | Martin Logan |
| Номінальна потужність RMS | 225 Вт |
| Частотний діапазон | 42-22000 Hz |
- Ціна: 83 459 ₴





