Вулична лампа SU-MA Retro Maxi OGMWN 1

- В наявності
- Код: 2339981
26 888 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. OGMWN 1. Стильна ліхтарна лампа Retro Maxi OGMWN 1. Світильник класичного дизайну, виготовлений з алюмінію з матовим склом. Висота щогли регулюється в діапазоні 190-290 см. Ідеально підходить для освітлення саду, парку та вулиць. Світильник має 3-річну гарантію. Технічні параметри: Виробник: SU-MA. Код виробника: OGMWN 1. Тип: Ліхтарна лампа. Колір: Чорний. Матеріали: Алюміній, матове скло. IP: 43. Висота: регульована 190 - 290 см. Діаметр: 30 см. Кількість джерел світла: 1. Тип джерела світла: E27,. Потужність: Макс 100W. Напруга: 230V. Головка щогли в класичному...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик руху | Без датчика ручу |
| Довжина: | 30 см |
| Додаткова інформація | Змінне джерело світла |
| Живлення | Мережева |
| Клас захисту | IP43 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна потужність | 100 W Вт |
| Стан | Нове |
| Тип джерела світла | E27 |
| Форма корпусу | Кругла |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 26 888 ₴




