Сервер Synology Expansion Unit DX525+

- В наявності
- Код: 185043170
34 145 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. УВАГА! Це не самостійний NAS-сервер з можливістю підключення до мережі. Це розширювальний корпус з інтерфейсом USB. Розширення пам'яті без простоїв. Легко додайте п'ять додаткових відсіків для дисків до Synology DiskStation. DX525 підтримує як SATA-диски 2.5", так і 3.5", пропонуючи конфігурацію plug-and-play та можливість гарячої заміни для безперервної роботи під час розширення ємності. Спеціалізоване рішення для локального резервного копіювання. Synology DX525 забезпечує спеціалізоване локальне рішення для створення резервних копій для Synology DiskStation. Коли він налаштований...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,46 кг |
| Висота | 166 мм мм |
| Глибина | 223 мм мм |
| Жорсткий диск | Немає |
| Мoдель | DX525+ |
| Марка | Synology |
| Тип корпусу | Tower |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 34 145 ₴


