Сушарка Gorenje DHNA82/PL

- В наявності
- Код: 184293595
23 739 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Виробник та уповноважений представник. Назва: GORENJE-POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Адреса: ul. Poznańska 159. 05-850. Ożarów Mazowiecki. Адреса електронної пошти: salon@gorenje.p. Назва виробника/імпортера: GORENJE. lnd_ZASOBYGPSR{ padding-bottom: 2em; }. lnd_ZASOBYGPSR. lnd_wrapper{ background-color: #fff }. lnd_ZASOBYGPSR h2 { font-size: 24px !important; color: #ff6400 !important; font-weight: bold !important;...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 8 кг кг |
| Використовувані технології | TwinAir, Антискладкова система Anticrease, AutoDrain |
| Висота | 84,5 см мм |
| Глибина | 55 см |
| Завантаження | Спереду кг |
| Керування | Електронне |
| Клас енергоефективності | D |
| Код сертифікації | 2244670 |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | Чорний |
| Кількість програм | 15 |
| Мoдель | DHNA82/PL |
| Марка | Gorenje |
| Рівень шуму | 64 дБ дБ |
| Річне споживання енергії | 235 кВтч |
| Тип сухарки | Конденсаційна з тепловим насосом |
| Функція PerfectCare | Немає |
| Час роботи програми повний/частинне завантаження | 208 хв/124 хв |
| Ширина | 59,5 см мм |
- Ціна: 23 739 ₴









