Газовий гриль Weber Genesis E-315W 1501076

- В наявності
- Код: 181193317
70 324 ₴
+380 (93) 386-22-83
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів. Гриль Genesis E-315W - це відмінне поєднання продуктивності, універсальності та сучасного дизайну. Новинка 2025! Газовий гриль Weber Genesis E-315W (1501076). Новинка 2025! Газовий гриль Genesis® E-315W – Новий вимір грилювання. Відкрийте для себе інноваційний 3-горелочний газовий гриль Genesis® E-315W, який поєднує сучасні технології з універсальністю та продуктивністю. Спроектований, щоб задовольнити потреби любителів грилювання, дозволяє створювати незабутні страви для родини та друзів. Найважливіші функції гриля Genesis® E-315W: пальники PureBlu. Рівномірний розподіл тепла на решітках до...
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 122 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник.1 | Weber & Weber |
| Гарантійний термін | 12 міс міс. |
| Глибина | 68.6 мм |
| Кількість пальників | 3 |
| Мoдель | Genesis E-315W |
| Потужність | 11.4 кВт |
- Ціна: 70 324 ₴




